O firmie

P.H.U. MEBLOLAND jest firmą powstałą w 1989 roku i jest przedstawicielem  firm m.in. VOX,  ETAP SOFA, BYDGOSKA FABRYKA MEBLI, PAGED MEBLE, MEBDOM, MEBLOMAK, MEBIN, BOGATTI, MEBLE CEGLEWSKI, SEMBELLA, MATERACE RECTICEL Komfort Snu….

Oferujemy meble dla klientów o wyrobionym guście i poszukujących ciekawych wzorniczo – niekoniecznie drogich – mebli. Oddajemy w Twoje ręce komplet gotowych projektów aranżacji (podzielone na jadalnie, sypialnie, pokoje stołowe i młodzieżowe). Mamy nadzieję, że będą dla Ciebie inspiracją i pomogą Ci urządzić Twoje wymarzone wnętrze. W naszych salonach z pewnością poczują się Państwo, jak w domu, i to w domu urządzonym tak, jak Państwo wymarzyli!

Salon meblowy to nie tylko miejsce zakupu. Można tutaj obejrzeć meble w różnorodnych aranżacjach, dobrać do nich odpowiednie dodatki – oświetlenie, ceramikę, obrazy, porcelanę, szkło, pościel czy piękne drobiazgi, a także przy filiżance doskonałej kawy zasięgnąć porady.

Zadbamy również o transport i montaż mebli w domu. A później… możecie już Państwo w spokoju rozkoszować się niepowtarzalnością i wygodą nowego nabytku.

Galeria TRZECH

TRZY UZNANE PRESTIŻOWE MARKI  MEBLE VOX, BYDGOSKA FABRYKA MEBLI i ETAP SOFA ZAPRASZAJĄ DO GALERII TRZECH, KTÓRA OTWIERA DRZWI DO ŚWIATA ELEGANCKIEGO WZORNICTWA SPOTYKAJĄCEGO SIĘ Z NIEZWYKŁYMI INSPIRACJAMI.